ZAZ1
Great Wall Харьков
Frunze
т. (057) 732-74-74
т. (057) 771-40-78
Главная > Новости > Новости сайта
15 Мая 2015

GREAT WALL запускає комерційну лінійку автомобілів в Україні!

Дистриб’ютор автомобілів Great Wall компанія «Богдан-Індустрія», оголошує про старт продажів комерційної техніки на базі японського Single-cab шасі Wingle 5 (з одинарною кабіною), що агрегатується шестиступеневою механічною трансмісією та тяговитим, економічним дизельним двигуном.

Модельна лінійка Great Wall представлена практично в усіх популярних сегментах на вітчизняному ринку: легкові автомобілі, кросовери та позашляховики, пікапи. Проте значний попит з боку українського бізнесу диктує необхідність у розширенні лінійки на комерційну техніку.

Рамна платформа Wingle була обрана не випадково, а завдячуючи багаторічній безпроблемній експлуатації як в Китаї, так і в Латинській Америці, Великобританії, Австралії (лише в Австралії щомісячні продажі часто сягають позначки в 10 000 пікапів).

Шасі Wingle вирізняється посиленою конструкцією із високоміцної сталі, здатною витримувати навантаження до 1000 кг. У звичайному режимі (шосе, грунтова дорога) привід передається на задню вісь, що дозволяє значно заощаджувати на пальному. Проте щойно дорожнє покриття стає незадовільним або в умовах снігу, болота, бездоріжжя, завдяки електронній системі повного приводу BorgWagner та солідномукліренсу понад 200 мм, перешкоди на шляху долаються з легкістю, при цьому автомобіль залишається маневреним і комфортабельним.

Комерційна лінійка Great Wall – це професійна техніка, призначена для швидкого та вчасного перевезення вантажу об’ємом до 6 м³, надійний та безвідмовний помічник в роботі. Можливі варіанти кузова включають: промтоварний фургон універсальний, санітарний, бортовий (тентований та без тенту), торговий автомобілі, а також інше виконання відповідно до особливих потреб замовника.

Комплектація «Standard» включає все необхідне обладнання для комфорту водія та пасажира: кондиціонер, підсилювач керма, центральний замок з ДУ, регулювання керма за висотою, передні протитуманні фари, коректор фар, аудіо систему. Двигун – розробка спеціалістів Great Wall Motors та BOSCH об’ємом 2.0л з крутним моментом 305 Нм, що видає 143 к.с. Використовується система впорскування пального Common Rail, за допомогою якої пальне через загальну магістраль подається під високим тиском, а також турбокомпресор змінної геометрії (VGT). Для майже двотонного автомобіля (2,9 тонни при повному завантаженні) споживання пального на рівні 7,5 - 8л на 100 км шляху – більш, ніж достойний показник.

Пікапи Wingle 5 пройшли європейську сертифікацію за системою WVTA в 2009 р. і досить успішно продаються у країнах ЄС, зокрема у Великобританії, Болгарії.

Найближчим часом комерційна техніка Great Wall буде представлена у найбільших містах України. 


 


   
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт