ZAZ1
Great Wall Харьков
Frunze
т. (057) 732-74-74
т. (057) 771-40-78
Главная > Новости > Новости сайта
16 Июня 2015

Кросовер Great Wall H6 визнано кращим автомобілем за оцінкою споживачів

Бестселер модельного ряду Great Wall – кросовер Н6 отримав найвищу оцінку в КНР серед моделей вітчизняних виробників за рівнем задоволеності автомобілістів

Центр автомобільних технологій та досліджень КНР спільно з національним виданням «Китайський споживач» провели дослідження рівня задоволеності автомобілістів власними авто.

До рейтингового дослідження 2015-го року включено 88 моделей автомобілів легкової групи, які були поділені на 4 класи: субкомпактный, компактний, середній, SUV.

Great Wall H6, який протягом останніх років утримує лідерство з національних продажів в сегменті SUV, був відзначений високою нагородою і номінований званням «Краща модель за оцінкою споживачів серед автомобілів китайських виробників».

Лідерство продажів забезпечують високий рівень комфорту, відмінна якість автотомобілів Great Wall H6, а також невелика кількість гарантійних випадків.

Розширення модельної гами модифікацією Great Wall H6 sport цьогоріч стане новою точкою опори для подальшого збільшення ринкової долі Great Wall.

Great Wall H6 є першим кросовером компанії з нерамним кузовом. Розроблений відомим німецьким дизайнером Андреасом Дойфелем автомобіль всього за 1 рік став лідером з продажів на внутрішньому ринку, який щомісячно розходиться тиражем 30 000 екз.

В Україні кросовер Н6 був вперше представлений широкій публіці весною 2012-го року під час міжнародного автошоу SIA’2012 і з тих пір доступний для придбання в мережі офіційних дилерських центрів у всіх регіонах України.


Great Wall H6 пропонується в комплектації City з 2-ма двигунами на вибір, з переднім або повним приводом. Доступні автомобілі як з механічною, так і з автоматичною трансмісіями.

2-літровий економічний турбодизель VGT був визнаний найкращим двигуном КНР в 2012-му році. Базовою ж комплектацією кросовера Н6 в Україні є модифікація з надійним 2,4-літровим бензиновим японським двигуном, переднім приводом та 5-ступеневою механічною КПП. Силовий агрегат має потужність 163 к.с., при цьому обертальний момент складає 210 Нм. Середній рівень споживання пального – 9,4 л/100 км*. Вартість автомобіля починається з позначки 441 000 грн. за Great Wall H6 2014-го року виробництва в комплектації City. Додатковий комфорт, який забезпечує автоматична трансмісія обійдеться покупцям в 472 500 грн.


Детальна інформація про автомобіль за дресою:

вул. Плеханівська, 63 

Телефон: (057) 732-74-74    
Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт