ZAZ1
Great Wall Харьков
Frunze
т. (057) 732-74-74
т. (057) 771-40-78
Главная > Услуги > Страхование

Страхование

UNIQA

Приватне Акціонерне Товариство «Страхова компанія «УНІКА» засновано 10 лютого 1994 року, входить до складу UNIQА Insurance Group.

Страхова компанія «УНІКА» - один з лідерів страхового ринку України, присутня у всіх секторах non-life страхування. Компанія здійснює продажі більш 100 видів страхових послуг і має 30 ліцензій, виданих Національною комісією з регулювання ринків фінансових послуг. Страхова компанія «УНІКА» має розгалужену регіональну мережу продажів, яка налічує 26 регіональних дирекцій, та понад 250 відділень і точок продажів.

Автострахування

Сучасне життя важко уявити без автомобіля. Для одного це засіб пересування, для другого - цінне надбання, для третього - елемент статусу або складова комфорту. Але, у будь-якому випадку, неприємності, які можуть статися з автомобілем, завдають моральну шкоду та фінансові втрати кожному автовласнику. Несподіванки трапляються як на дорозі, такі на місці зупинки, і, на жаль, не завжди вдається їх уникнути. Якого б масштабу не були ці неприємності - від дорожньо-транспортної пригоди з незначними подряпинами до угону автомобіля - вони так чи інакше забирають наш час, настрій та гроші.

Страхування є помічником в подібних ситуаціях. Наявність страхового полісу гарантує Вам не лише фінансовий, але і моральний захист.

Переваги страхування в UNIQA:

  • гнучка тарифна політика Компанії дозволить Вам обрати найбільш привабливі умови страхування;
  • цілодобовий інформаційний центр;
  • при необхідності - виїзд аварійного комісара Компанії на місце страхової події;
  • безкоштовні консультації юристів Компанії.

Возврат к списку

Страхование Кредит Запись на
Тест-драйв
Запись
на сервис
Оставить
отзыв
Задать
вопрос
Дополнительное
оборудование
Подписаться
на новости и акции
Получить дисконт