Blog

Latest Industry News

GWM представила на Міжнародному автосалоні в Ченду 5 автомобільних брендів

  • Без рубрики
  • Коментарі Вимкнено до GWM представила на Міжнародному автосалоні в Ченду 5 автомобільних брендів

29 серпня відбувся офіційний старт 24-го Міжнародного автосалону у Ченду. В рамках Автошоу увагу великої кількості відвідувачів привернула виставкова зона компанії GWM, яка представила понад 10 новинок від п’яти автомобільних марок – HAVAL, TANK, GWM Pickup, ORA та WEY.

Стенд HAVAL осяяв блиском дебют першого купеподібного SUV від GWM – HAVAL H6S, побудованого на базі інтелектуальної платформи L.E.M.O.N. та COFIS. Завдяки дизайну екстер’єру, стилізованому під образ акули, кросовер отримав велику багатокутну передню решітку радіатора, що створює візуальний ефект потужного морського хижака. Кузов у ​​стилі фастбек та дизайн підвісного заднього аерокрила роблять кросовер більш молодіжним та спортивним. Усередині кросовер оснащений великим сенсорним екраном, інтелектуальним повнокольоровим проекційним дисплеєм HUD, функцією розпізнавання обличчя та іншими технологіями, що дарують футуристичні відчуття. Модель оснащується на вибір користувачів бензиновим двигуном 2.0T та спеціальною гібридною технологією L.E.M.O.N. DHT. Очікується, що завдяки гарному дизайну та інтелектуальності ця модель може досягти глобального успіху.

Також на виставці була представлена нова модель HAVAL DAGOU, яка одразу привертає увагу своїм класним зовнішнім виглядом. Модель стрімко набуває популярності і перевершує своїх однокласників за рівнем сили продукту. Обсяг продажів моделі у Китаї перевищив 10 000 одиниць першого місяця з моменту офіційного запуску. Цього року цей чудовий автомобіль отримав позитивні відгуки місцевих ЗМІ на ринку Австралії, що зміцнило впевненість GWM для виходу на світовий ринок.

Під час Автосалону в Ченду на стенді бренду TANK відбулися світові прем’єри двох автомобільних шедеврів – “TANK 400” та “TANK 500”. TANK 400 – це середньо- та великогабаритний позашляховик, який поєднує в собі унікальний механічний дизайн, позашляхові можливості та технології. TANK 400 – це середньо- та великогабаритний позашляховик, який поєднує в собі унікальний механічний дизайн, позашляхові можливості та технології.

TANK 500 позиціонується як крутий позашляховик класу люкс, який відрізняється солідними зовнішніми лініями, величезними хромованими ґратами радіатора та оптикою нестандартної форми. Інтер’єр оснащений 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів у поєднанні з центральним та заднім сенсорними екранами, які забезпечують “трьохекранний інтелектуальний зв’язок”. Варто відзначити, що модель оснащена суперсильним агрегатом “3.0T V6 + 9AT” з максимальною потужністю 260 кВт (354 к.с.) і максимальним моментом, що крутить, 500 Нм, що відповідає різноманітним потребам і підходить як для повсякденного використання, так і для поїздок по бездоріжжям.

Back to top